top of page
37-LR_DSC06337-Edit.jpg

VIKA KOZÁKOVÁ

MODERNÍ TANEC / FLOW WORK / TANEČNÍ TERAPIE

Vika Kozáková je slovenská tanečnice, je úspěšná choreografka a lektorka se zaměřením na moderní tanec, flow work a taneční terapii. Vystudovala Vysokou školu múzických umení v Bratislavě a ve stejném městě řídí i svou taneční školu Moving Souls, která sklízí úspěchy nejen na domácí půdě, ale i v zahraničí (New York, Los Angeles).


Působila jako pedagog a choreograf na Konzervatoři J.L.Bellu v Banskej Bystrici, divadle Bralen, Riverpark Dance School, SZUS Liptovsky Hrádok a také vedla Taneční skupinu RDS Company. Několikrát vyhrála ocenění „Choreograf roku“ na soutěži Taneční skupina roku. Je také zakladatelkou slovenské taneční platformy The SPACE. Spolupracovala na projektech X Factor Slovensko, Zlatý puk srdce pre deti, Kali, Light and Love, Claudia a mnoho ďalších. V současné době vede workshopy po celém světě (USA, Slovensko, Česko, Polsko, Rakousko, Srbsko, Norsko,...).


Současný tanec pro Viku znamená svobodu formy, vyjádření a pohybu. Je pro ní způsobem komunikace s druhými a interpretací života a sebe sama.

bottom of page