top of page
About: InDance
V čem je Seven8 rozdílné od Letní Taneční Školy?

Chceš své taneční schopnosti posunout zase o něco dál a věnovat se tanci naplno?

Právě pro tebe nabízíme profesionální letní soustředění, na kterém na sobě budeš intenzivně pracovat a zlepšovat své taneční dovednosti. 

Těšit se můžeš na lekce nejen s lektory Taneční školy InDance a Pop Balet, ale také s top lektory aktivně působícími na české a slovenské taneční scéně.

 

Vyzkoušíš si rozmanité styly jako contemporary, fusion, street dance, house dance, hip hop, dancehall a další. Víme, jak důležité je nabírání zkušeností od nových lektorů a učení se prvkům z jiných stylů, proto jsme pro tebe připravili tuto unikátní příležitost.

 

Zároveň se také můžeš domluvit se svou taneční třídou, že na Seven8 vyrazíte s vaším tanečním lektorem a nasbíráte nové zážitky společně.

Soustředění Seven8 je zaměřené a určené především pro naše tanečníky ze 3. a 4. tanečních tříd, kteří jsou na pokročilejší úrovni a už jim nestačí jen Letní taneční škola. 

Pokud patříš do této věkové kategorie a chceš si v létě pořádně zatančit, vezmi celou partu i s lektorem a přihlaš se na Seven8, kde spolu prožijete výjimečné taneční léto.

DSC06453.JPG
bottom of page